Mapa webu

Partnerský program

Zdarma

Staňte se partnerem

Chcete se zeptat na konkrétní podmínky? Chcete se stát obchodním partnerem?

Partnerství je bezplatné a nezahrnuje z Vaší strany žádné počáteční náklady.

Kontaktujte nás
Partnerský program je určený pro společnosti i jednotlivce, kteří by se rádi aktivně zapojili do prodeje 1CLICKu.

Partnerský program zahrnuje jistou dávku Vašeho aktivního angažmá. Zajímá-li Vás spíš pasivní forma spolupráce a provozujete-li webové stránky, zkuste se podívat na náš affiliate program.

Proč se zapojit?

Ze všech uskutečněných prodejů Vám samozřejmě vyplatíme zajímavou provizi.

Může také získat konkurenční výhodu a podpořit svůj hlavní byznys. Školíte třeba o managementu a komunikaci? Certifikujete kvalitu řízení? Pokud svým zákazníkům poskytnete navíc praktický nástroj 1CLICK, který jim v dané oblasti pomůže i v každodenním životě, dáte jim hodnotnější službu a budou více spokojení.

Jsem vhodným partnerem?

Nejúspěšnější partneři jsou z oboru manažerského vzdělávání a poradenství, a to jak firmy, tak individuální lektoři a koučové. Jasný průsečík je vidět dále u oboru IT, certifikace a řízení projektů.

To ale neznamená, že nemůžete být úspěšní, když působíte v jiné branži. Naopak, líbí-li se Vám 1CLICK a rozumíte-li jeho přínosům, jistě o nich dokážete přesvědčit ostatní a stanete se úspěšným partnerem.

Jak to funguje?

Můžete začít tím, že 1CLICK budete doporučovat, tj. nakontaktujete na nás potencionální zákazníky, případně jim založíte 1CLICK na zkoušku nebo je přivedete na naše workshopy. O představení produktu a další postup už se postaráme. Rychlým způsobem doporučení může být například e-mailová kampaň na Vaše zákazníky.

Chcete-li se angažovat víc, můžete 1CLICK sami prodávat koncovým zákazníkům. To samozřejmě vyžaduje o něco vyšší aktivitu, kterou ovšem honorujeme vyšší provizí.

Významní partneři se také mohou stát tzv. "value added reseller", tzn. v souvislosti s 1CLICKem poskytovat další vlastní služby nebo 1CLICK zakomponovávat jako součást širšího řešení.

Pomůžete mi v začátku?

Samozřejmě. Nejenom v začátku. Podrobně Vás vyškolíme jak ve věci podrobné znalosti produktu a práce s ním, tak i technik, jak produkt správně obchodně prezentovat. Dostanete od nás know-how i materiály, které sami používáme pro náš vlastní přímý prodej. Součástí partnerství je i průběžná pomoc z naší strany.

Staňte se partnerem

Chcete se zeptat na konkrétní podmínky? Chcete se stát obchodním partnerem?

Partnerství je bezplatné a nezahrnuje z Vaší strany žádné počáteční náklady.

Kontaktujte nás