Mapa webu

Reference

Ing. Tomáš Nemrava
Výkonný ředitel
NEMA, spol. s r.o.
Zbyněk Karas
Výkonný ředitel
DESTRO, spol. s r.o
Jiří Jeff Calda
Generální ředitel
Dřevošrot, a.s.
Ing. Petr Hodboď
Vedoucí odboru provozního
Statutární město Děčín
Lumen Energy a.s. BMW Invelt Auto Průhonice Magistrát města Děčín
Acomware, s.r.o. ACE TECH Dopravní podnik města Pardubice CEEO
Dovolte mi složit maximální poklonu před řešením, které jste poskytli naší společnosti. Když jsem od Vás poprvé slyšel o systému procesního řízení, první co mě napadlo, bylo: "to už jsem viděl stokrát". Omlouvám se za tuto myšlenku. Neviděl!
Miroslav Zeman
Výkonný ředitel
CEE Opportunities, s.r.o.
Na magistrátě města Děčín používá Vaši aplikaci cca 300 lidí. Od chvíle, co jsme ji začali používat, uběhly téměř dva roky. Výrazně jsme zefektivnili vyřizování úkolů jak mezi jednotlivci, tak mezi odbory. Oceňuji dohledatelnost všech zadaných a vyřešených úkolů.
Ing. Petr Hodboď
Vedoucí odboru provozního a organizačního
Magistrát města Děčín
Rád bych Vám touto cestou poděkoval za systémové řešení, které jste naší společnosti dodali. I když byla původní objednávka z mé strany vnímána jako "softwarové řešení", nakonec se z toho stala doslova "firemní kultura" přístupu k procesům a jednotlivým úkolům.
Ing. Jiří Palbuchta
Jednatel společnosti
Solift, s.r.o.
1CLICK je pro naši firmu obrovským přínosem. Jedná se o jedinečný komunikační nástroj, který plně vyhovuje struktuře naší firmy – tedy především dokládá veškerou písemnou komunikaci mezi vedením firmy a obchodními zástupci rozmístěnými po celé republice, slouží zaměstnancům jako snadno přístupný adresář kontaktů a podává ucelený přehled o jejich činnosti a náplni pracovního dne.
Petr Sadlek
Předseda představenstva
Satsys Technology a.s.
1CLICK není jen teoretický software, kde si mohu projekt hezky naplánovat. Je to program, který pomáhá jednotlivé projekty uskutečnit! V našem týmu je vidět, že komunikace proudí naší firmou rychleji a podporuje naší výkonnost.
Ing. Marcel Pacovský
Prokurista společnosti
Autometal, spol s r.o.
1CLICK používáme přes 4 roky. Systém slouží bezproblémově v naší společnosti zhruba 40-ti zaměstancům a slouží k delegování a řízení úkolů a projektů na 4 pobočkách. 1CLICK se stal pro naši společnost klíčovým nástrojem pro komunikaci, organizaci práce, delegování úkolů a úložiště řízených informací.
Martin Koch
Ředitel společnosti
coraHB s.r.o
Ve srovnání s jinými produkty, které jsme pro naši potřebu hledali, je 1CLICK nejen bohatý na různé funkce, ale je i uživatelsky velmi přívětivý a intuitivní. Pracovat s ním je velmi příjemné a značně zvyšuje efektivitu a produktivitu práce. Za váš software děkujeme, jeho pořízení považujeme za velmi dobrou investici a těšíme se na další verze.
Roman Dvořák
Člen náčelnictva
Junák - svaz skautů a skautek ČR
Se softwarem 1CLICK se nám daří zefektivňovat práci týmu na projektech. Velmi snadno můžeme připravovat statistiky k projektu. zajímavá je i možnost komunikace s klienty, kteří tak mají informace o svém projektu na jednom místě. Oceňujeme na míru dodaná vylepšení software.
Irena Hořejší
Marketing Specialist
ACOMWARE, s.r.o.
Software byl u nás aplikován opravdu okamžitě, software nám přinesl především, ucelenou správu kontaktů, zlepšení vnitropodnikové komunikace, jasné zadávání úkolů a přehledně vedené porady společnosti. V budoucnu přemýšlíme o dalším rozvoji především ve věci řízení firemních procesů a těšíme se na další spolupráci.
Stanislav Herch
Projektový manažer
Nicotrans a.s.
1CLICK používame už niekoľko mesiacov a zatiaľ som veľmi spokojná, rovnako ako aj zamestnanci. Software nám umožňuje spraviť si prehľad v jednotlivých pracovných úlohách a ich termínoch. Vďaka tomu ich všetky nemusíme držať v hlave a môžeme sa postupne venovať ich riešeniu tak, ako si to pamätá 1CLICK.
Ing. Soňa Brchnelová
Výkonná ředitelka
Modřany Slovakia, s.r.o.
Čas, při kterém jsme přemýšleli o nákupu softwaru 1CLICK, bychom po dnešní zkušenosti s ním zkrátili na třetinu. Zavedení 1CLICKu u nás do funkce usnadnilo komunikaci a dohled nad věcmi, které je třeba udělat. Nejvíce se nám osvědčil při plnění a kontrole úkolů vázaných na službu pro zákazníka.
Michal Ferenčík
FERENČÍK, s.r.o.
Nejenom, že jste nám ukázali skvělý předpřipravený výrobek, ale díky Vašim konzultacím jste ho také perfektně napasovali na naše obchodní případy. Již dlouho jsem nebyl s dodavatelskou firmou tak spokojen a Vám za to patří velký dík.
Pavek Mikyska
Jednatel společnosti
Pinnot CZ, s.r.o.