Rozdíly mezi verzemi 20 a 21
Verze 20 ze dne 2014-02-26 09:55:52
Velikost: 806
Autor: PetrLedr
Komentář:
Verze 21 ze dne 2014-02-26 09:58:31
Velikost: 808
Autor: PetrLedr
Komentář:
Smazané věci jsou označeny takto. Nové věci jsou označeny takto.
Řádek 5: Řádek 5:
Tuto změnu můžete provést v '''úpravách vašeho účtu''', kterou naleznete v '''Nastavení systému''', nebo kliknutím na odkaz s vaším jménem umístěným v pravém horním rohu aplikace.
Řádek 7: Řádek 9:
Tuto změnu můžete provést v '''úpravách vašeho účtu''', kterou naleznete v '''Nastavení systému''', nebo kliknutím na odkaz s vaším jménem umístěným v pravém horním rohu aplikace. Vámi zvolené heslo napište do kolonky '''Nové heslo''' a pro ověření správného zadání, ho napište ještě jednou do kolonky '''Potvrzení hesla'''. V případě kdy se Vám zobrazuje červená indikace slabého hesla je potřeba posílit heslo.
Řádek 11: Řádek 13:
Vámi zvolené heslo napište do kolonky '''Nové heslo''' a pro ověření správného zadání, ho napište ještě jednou do kolonky '''Potvrzení hesla'''. V případě kdy se Vám zobrazuje červená indikace slabého hesla je potřeba posílit heslo.
Řádek 13: Řádek 14:
Změnu hesla potvrdíte tlačítkem '''Uložit'''. Změnu hesla uložíte tlačítkem '''Potvrdit'''.

<< Předchozí | Další >>

Změna hesla

Tuto změnu můžete provést v úpravách vašeho účtu, kterou naleznete v Nastavení systému, nebo kliknutím na odkaz s vaším jménem umístěným v pravém horním rohu aplikace.

informaceOuzivateli.png

Vámi zvolené heslo napište do kolonky Nové heslo a pro ověření správného zadání, ho napište ještě jednou do kolonky Potvrzení hesla. V případě kdy se Vám zobrazuje červená indikace slabého hesla je potřeba posílit heslo.

zmenaHesla.png

Změnu hesla uložíte tlačítkem Potvrdit.

<< Předchozí | Další >>