Rozdíly mezi verzemi 5 a 6
Verze 5 ze dne 2011-04-01 16:11:18
Velikost: 1043
Komentář:
Verze 6 ze dne 2011-08-05 10:46:59
Velikost: 1224
Autor: PetrLedr
Komentář:
Smazané věci jsou označeny takto. Nové věci jsou označeny takto.
Řádek 5: Řádek 5:
Otevřete internetový prohlížeč, zadejte adresu aplikace 1CLICK a potvrďte klávesou ''Enter''. Otevřete internetový prohlížeč, zadejte vaší adresu aplikace 1CLICK a volbu potvrďte klávesou '''Enter'''.
Řádek 9: Řádek 9:
Pokud se Vám zobrazí následující upozornění na nevhodný prohlížeč, prosíme konzultujte [[../Příprava webového prohlížeče|návod na přípravu webového prohlížeče]]. {{{#!wiki important
V přípa
dě že se vám zobrazí následující upozornění o nevhodném prohlížeči, přečtěte si [[../Příprava webového prohlížeče|návod na přípravu webového prohlížeče]].
Řádek 12: Řádek 13:
}}}
Řádek 13: Řádek 15:
Vyplňte Vaše přihlašovací jméno a heslo. V případě, že jste si založili na 1c2c.cz demo, obdrželi jste heslo e-mailem spolu s adresou aplikace. V opačném případě požádejte svého administrátora o přihlašovací údaje. Přihlášení potvrďte kliknutím na tlačítko ''Vstoupit''.

Pokud si nepřejete zadávát své přihlašovací údaje pokaždé, když vstupujete do systému, zaškrtněte políčko ''Trvalé přihlášení''.
== Přihlašovací okno ==
Řádek 19: Řádek 19:
Po zadání správného přihlašovacího jména a hesla Vás systém přihlásí do aplikace 1CLICK. V tomto okně vyplňte vaše '''Přihlašovací jméno''' a '''Heslo'''.

{{{#!wiki tip
A pokud si nepřejete zadávát své přihlašovací údaje pokaždé, když vstupujete do systému, zaškrtněte políčko '''Trvalé přihlášení'''.
}}}

Po zadání těchto údajú se můžete přihlásit do aplikace 1CLICK, kliknutím na tlačítko '''Vstoupit''', nebo potvrzením klávesy '''Enter'''.

== Získání přihlašovacíh údajů ==

 * v případě demo verze na 1c2c.cz, obdržíte přihlašovací údaje s vaší adresou aplikace '''e-mailem'''.

 * v ostatních případech požádejte o přihlašovací údaje svého '''administrátora'''.

Další >>

První přihlášení

Otevřete internetový prohlížeč, zadejte vaší adresu aplikace 1CLICK a volbu potvrďte klávesou Enter.

001.png

V případě že se vám zobrazí následující upozornění o nevhodném prohlížeči, přečtěte si návod na přípravu webového prohlížeče.

002.png

Přihlašovací okno

003.png

V tomto okně vyplňte vaše Přihlašovací jméno a Heslo.

A pokud si nepřejete zadávát své přihlašovací údaje pokaždé, když vstupujete do systému, zaškrtněte políčko Trvalé přihlášení.

Po zadání těchto údajú se můžete přihlásit do aplikace 1CLICK, kliknutím na tlačítko Vstoupit, nebo potvrzením klávesy Enter.

Získání přihlašovacíh údajů

  • v případě demo verze na 1c2c.cz, obdržíte přihlašovací údaje s vaší adresou aplikace e-mailem.

  • v ostatních případech požádejte o přihlašovací údaje svého administrátora.

Další >>