Rozdíly mezi verzemi 7 a 8
Verze 7 ze dne 2011-08-05 10:48:37
Velikost: 1226
Autor: PetrLedr
Komentář:
Verze 8 ze dne 2014-04-16 09:29:53
Velikost: 1150
Autor: PetrLedr
Komentář:
Smazané věci jsou označeny takto. Nové věci jsou označeny takto.
Řádek 7: Řádek 7:
{{attachment:001.png}}
Řádek 10: Řádek 9:
V případě že se vám zobrazí následující upozornění o nevhodném prohlížeči, přečtěte si [[../Příprava webového prohlížeče|návod na přípravu webového prohlížeče]].

{{attachment:002.png}}
V případě že se vám zobrazí upozornění o používání nepodporovaného prohlížeče, přečtěte si [[../Příprava webového prohlížeče|návod na přípravu webového prohlížeče]].
Řádek 17: Řádek 14:
 * v případě demo verze na 1c2c.cz, obdržíte přihlašovací údaje s vaší adresou aplikace '''e-mailem'''.  * založením 1CLICK na zkoušku, obdržíte přihlašovací údaje s vaší adresou aplikace '''e-mailem'''.
Řádek 24: Řádek 21:
{{attachment:003.png}}
Řádek 29: Řádek 25:
A pokud si nepřejete zadávát své přihlašovací údaje pokaždé, když vstupujete do systému, zaškrtněte políčko '''Trvalé přihlášení'''. Pokud si nepřejete zadávat své přihlašovací údaje pokaždé, když vstupujete do systému, zaškrtněte políčko '''Trvalé přihlášení'''.
Řádek 32: Řádek 28:
Po zadání těchto údajú se můžete přihlásit do aplikace 1CLICK, kliknutím na tlačítko '''Vstoupit''', nebo potvrzením klávesy '''Enter'''. Po zadání těchto údajů se můžete přihlásit do aplikace 1CLICK, kliknutím na tlačítko '''Vstoupit''', nebo potvrzením klávesy '''Enter'''.

Další >>

První přihlášení

Otevřete internetový prohlížeč, zadejte vaší adresu aplikace 1CLICK a volbu potvrďte klávesou Enter.

V případě že se vám zobrazí upozornění o používání nepodporovaného prohlížeče, přečtěte si návod na přípravu webového prohlížeče.

Získání přihlašovacíh údajů

  • založením 1CLICK na zkoušku, obdržíte přihlašovací údaje s vaší adresou aplikace e-mailem.

  • v ostatních případech požádejte o přihlašovací údaje svého administrátora.

Přihlašovací okno

V tomto okně vyplňte vaše Přihlašovací jméno a Heslo.

Pokud si nepřejete zadávat své přihlašovací údaje pokaždé, když vstupujete do systému, zaškrtněte políčko Trvalé přihlášení.

Po zadání těchto údajů se můžete přihlásit do aplikace 1CLICK, kliknutím na tlačítko Vstoupit, nebo potvrzením klávesy Enter.

Další >>