Rozdíly mezi verzemi 16 a 23 (rozsah 7 verzí)
Verze 16 ze dne 2011-08-05 11:18:22
Velikost: 786
Autor: PetrLedr
Komentář:
Verze 23 ze dne 2014-04-16 09:48:47
Velikost: 1092
Autor: PetrLedr
Komentář:
Smazané věci jsou označeny takto. Nové věci jsou označeny takto.
Řádek 5: Řádek 5:
Každý uživatel 1CLICK si může změnit své vlastní heslo. Možnost {{https://1c2c.cz/_shared/icons/ico-16-mail-role-drafts.png}} '''Změnit heslo''' naleznete ve volbách {{https://1c2c.cz/_shared/icons/ico-16-user.png}} '''Upravit můj účet''', modulu '''Nastavení''' {{https://1c2c.cz/_shared/icons/ico-32-settings.png}}, nebo kliknutím na odkaz s vaším jménem umístěným v pravém horním rohu aplikace.
Řádek 7: Řádek 7:
Tuto změnu můžete provést v '''úpravách vašeho účtu''', které naleznete v '''Nastavení systému''', nebo kliknutím na odkaz s vaším jménem umístěným v pravém horním rohu aplikace.
Řádek 9: Řádek 8:
Zde tuto úpravu provedete v okně '''Změna hesla'''. Vámi zvolené heslo napište do kolonky '''Nové heslo''' a pro ověření správného zadání, ho napište ještě jednou do kolonky '''Potvrzení hesla'''. V případě kdy se Vám zobrazuje červená indikace slabého hesla je potřeba posílit heslo.
Řádek 11: Řádek 10:
{{attachment:004.png}}
Řádek 13: Řádek 11:
Vámi zvolené heslo napište do kolonky '''Nové heslo''' a pro ověření správného zadání, ho napište ještě jednou do kolonky '''Potvrzení hesla'''. Změnu hesla uložíte tlačítkem '''Potvrdit'''.
Řádek 15: Řádek 13:
Změnu hesla potvrďte tlačítkem '''Uložit'''. == Slabé heslo ==

Správce má možnost nadefinovat minimální sílu hesla. Může se tedy stát, že po přihlášení budete vyzváni ke změně hesla tak aby splňovalo nová kritéria.

<< Předchozí | Další >>

Změna hesla

Možnost https://1c2c.cz/_shared/icons/ico-16-mail-role-drafts.png Změnit heslo naleznete ve volbách https://1c2c.cz/_shared/icons/ico-16-user.png Upravit můj účet, modulu Nastavení https://1c2c.cz/_shared/icons/ico-32-settings.png, nebo kliknutím na odkaz s vaším jménem umístěným v pravém horním rohu aplikace.

Vámi zvolené heslo napište do kolonky Nové heslo a pro ověření správného zadání, ho napište ještě jednou do kolonky Potvrzení hesla. V případě kdy se Vám zobrazuje červená indikace slabého hesla je potřeba posílit heslo.

Změnu hesla uložíte tlačítkem Potvrdit.

Slabé heslo

Správce má možnost nadefinovat minimální sílu hesla. Může se tedy stát, že po přihlášení budete vyzváni ke změně hesla tak aby splňovalo nová kritéria.

<< Předchozí | Další >>