Rozdíly mezi verzemi 17 a 19 (rozsah 2 verzí)
Verze 17 ze dne 2011-08-05 11:31:49
Velikost: 761
Autor: PetrLedr
Komentář:
Verze 19 ze dne 2014-02-26 09:54:42
Velikost: 788
Autor: PetrLedr
Komentář:
Smazané věci jsou označeny takto. Nové věci jsou označeny takto.
Řádek 5: Řádek 5:
'''Každý uživatel 1CLICK si může změnit své vlastní heslo.''' {{attachment:004.png}}
Tuto změnu můžete provést v '''úpravách vašeho účtu''', kterou naleznete v '''Nastavení systému''', nebo kliknutím na odkaz s vaším jménem umístěným v pravém horním rohu aplikace.
Řádek 7: Řádek 8:
Tuto změnu můžete provést v '''úpravách vašeho účtu'''. Kterou naleznete v '''Nastavení systému''', nebo kliknutím na odkaz s vaším jménem umístěným v pravém horním rohu aplikace, v okně '''Změna hesla'''. {{attachment:zmenaHesla.png}}
Řádek 9: Řádek 10:
{{attachment:004.png}} Vámi zvolené heslo napište do kolonky '''Nové heslo''' a pro ověření správného zadání, ho napište ještě jednou do kolonky '''Potvrzení hesla'''. V případě kdy se Vám zobrazuje červená indikace slabého hesla je potřeba posílit heslo.
Řádek 11: Řádek 12:
Vámi zvolené heslo napište do kolonky '''Nové heslo''' a pro ověření správného zadání, ho napište ještě jednou do kolonky '''Potvrzení hesla'''.

Změnu hesla potvrďte tlačítkem '''Uložit'''.
Změnu hesla potvrdíte tlačítkem '''Uložit'''.

<< Předchozí | Další >>

Změna hesla

004.png Tuto změnu můžete provést v úpravách vašeho účtu, kterou naleznete v Nastavení systému, nebo kliknutím na odkaz s vaším jménem umístěným v pravém horním rohu aplikace.

zmenaHesla.png

Vámi zvolené heslo napište do kolonky Nové heslo a pro ověření správného zadání, ho napište ještě jednou do kolonky Potvrzení hesla. V případě kdy se Vám zobrazuje červená indikace slabého hesla je potřeba posílit heslo.

Změnu hesla potvrdíte tlačítkem Uložit.

<< Předchozí | Další >>